CALLIGARIS

Môj život, môj štýl. Veríme v dôležitosť vytvorenia domova. Domov, v ktorom môžete jesť, spať, pracovať a hrať sa.

STOLY: Na výber sú rôzne modely – pevné a rozšíriteľné: pokiaľ ide o stoly, návrh spoločnosti Calligaris je obzvlášť bohatý, hlboký a rozvinutý.

SEDAČKY: Mnoho modelov. desiatky konfigurácií pre každý model. stovky možností čalúnenia. výsledok je vždy jedinečný.

POSTELE: Vytvorenie priestoru na spanie, ktorý najlepšie vyjadrí vaše emócie, už nie je snom z rady návrhárskych postelí Calligaris.

Ďalej v ponuke spálňový nábytok, kreslá, príborníky,…

Presotto

Presotto znamená mať charakter, eleganciu a cit pre detail. Všetky tieto vlastnosti majú taliansky dizajnéri pri návrhu nábytku Presotto.
https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2023/03/Logo-Presotto-2.png

Connubia

Taliansky výrobca Calligaris posunul nábytok Connubia na úplne novú úroveň. Je tu zrejmé prepojenie dizajnu s umeleckou tvorbou. Dizajnové stoly a stolíky, unikátne stoličky a kreslá v tónoch tmavého dreva, s dokonalými povrchovými úpravami, leštenými kovovými rámami i transparentné modely pripomínajúce exponáty luxusných umeleckých galérií. Zdá sa, že pre tvorbu dizajnérov Connubia neexistujú žiadne hranice, ktoré by nové kolekcie nejako limitovali. Vzniká tak nábytok s výraznou osobnosťou a charizmou, v ktorom sa snúbi luxusné minimalizmus s typickou talianskou hravosťou a noblesnou európskou eleganciou. Všetky tieto vlastnosti majú taliansky dizajnéri pri návrhu nábytku Presotto.
https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2023/03/Logo-Connubia-Calligaris-Fornitura-Arredamenti-Gambula-Arredamenti-Sulcis-Sardegna.jpg

Beltá & Frajumar

V spoločnosti Beltá & Frajumar vsadili pri výrobe nábytku na dizajn a inovácie. Výrobca ponúka dve produktové rady, ktoré sa jasne odlišujú svojim štýlom. Beltá s moderným a súčasným štýlom, značkový nábytok, ktorý určuje trendy. Frajumar je kolekcia elegantného, klasického a nadčasového nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy.
https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2023/03/beltafrajumar_logo.png

Dizajnový záhradný nábytok

V našom interiérovom štúdiu Vám radi pomôžeme aj s výberom vhodného nábytku na Vašu terasu, či k bazénu. Exkluzívne lehátka, stoly, stoličky, drevený, či kovový nábytok, zostavy i nádherné solitéry.

DITRE ITALIA

Každý produkt rozpráva príbeh 40 rokov histórie je viazaný na tradíciu čalúnenia remeselníkov, ktorú vytvorili bratia De Marchi v roku 1976 v San Martino di Colle Umberto. Celý výrobný cyklus produktov je pod neustálou kontrolou človeka, od dreva až po rezanie kože a balenie konečného výrobku. Každá fáza výroby pohoviek zahŕňa remeselné techniky, ktoré rešpektujú detail a používanie technológií. DiTre Italia spája tradíciu a technológiu, remeselnú zručnosť a industrializáciu.
https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2023/03/512px-Ditre_Italia.svg_.png

Ďalej v ponuke spálňový nábytok, kreslá, príborníky,…

https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2020/07/logo_studioruth_200x100.png
Otváracie hodiny
Pondelok-Piatok: 9:00 – 17:30

Sobota: Na objednávku

Nedeľa: Zatvorené
Kontakt
Mostná15, 949 01 Nitra
+421904245769
+421905245764
Dôležité informácie

VOP

Reklamačný poriadok

Cookies

https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2024/02/2002x738_v3.jpg

Copyright © 2020 STUDIO RUTH All rights reserved. | Allweb sro