FURNINOVA

Furninova - škandinávsky štýlový nábytok s dôrazom na detail, kvalitu a pohodlie. Nábytok Furninova sa okamžite stane neodmysliteľnou súčasťou Vášho domova a každodenného života.

Presotto

Presotto znamená mať charakter, eleganciu a cit pre detail.

Všetky tieto vlastnosti majú taliansky dizajnéri pri návrhu nábytku Presotto.

Connubia

Taliansky výrobca Calligaris posunul nábytok Connubia na úplne novú úroveň.
Je tu zrejmé prepojenie dizajnu s umeleckou tvorbou. Dizajnové stoly a stolíky, unikátne stoličky a kreslá v tónoch tmavého dreva, s dokonalými povrchovými úpravami, leštenými kovovými rámami i transparentné modely pripomínajúce exponáty luxusných umeleckých galérií.
Zdá sa, že pre tvorbu dizajnérov Connubia neexistujú žiadne hranice, ktoré by nové kolekcie nejako limitovali. Vzniká tak nábytok s výraznou osobnosťou a charizmou, v ktorom sa snúbi luxusné minimalizmus s typickou talianskou hravosťou a noblesnou európskou eleganciou.

Všetky tieto vlastnosti majú taliansky dizajnéri pri návrhu nábytku Presotto.

Beltá & Frajumar

V spoločnosti Beltá & Frajumar vsadili pri výrobe nábytku na dizajn a inovácie. Výrobca ponúka dve produktové rady, ktoré sa jasne odlišujú svojim štýlom. Beltá s moderným a súčasným štýlom, značkový nábytok, ktorý určuje trendy. Frajumar je kolekcia elegantného, klasického a nadčasového nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Dizajnový záhradný nábytok

V našom interiérovom štúdiu Vám radi pomôžeme aj s výberom vhodného nábytku na Vašu terasu, či k bazénu. Exkluzívne lehátka, stoly, stoličky, drevený, či kovový nábytok, zostavy i nádherné solitéry.
https://www.studioruth.eu/wp-content/uploads/2020/07/logo_studioruth_200x100.png
Otváracie hodiny
Pondelok-Piatok: 9:00 – 17:30

Sobota: Na objednávku

Nedeľa: Zatvorené
Kontakt
Mostná15, 949 01 Nitra
+421904245769
+421905245764

Copyright © 2020 STUDIO RUTH All rights reserved. | Allweb sro